Dárkový poukaz

DÁRKOVÝ POUKAZ

Blíží se prázdniny, narozeniny, výročí, svátek nebo nějaká další veselá událost a vy si nevíte rady s dárkem? Udělejte radost svým blízkým koupí dárkového poukazu na pobyt do hotelu Flora , Mariánské Lázně . Darování relaxace a odpočinku je tím nejlepším způsobem, jak blízké odměnit. Pokud si nejste jisti výběrem, věnujte dárkový poukaz na hodnotu, který zaručí, že si obdarovaní udělají radost přesně podle svých představ.

darek 01

                   Nabízíme Vám možnost zakoupení dárkového voucheru s možností výběru termínu do 20.12.2020

Vyberte si z nabídky pobytových balíčků za zvýhodněnou cenu a kupte jej pro Vaše blízké, nebo přímo pro Vás  dárkový poukaz se slevou 15%

Sleva se nekombinuje s žádnou další slevou .

S výběrem balíčku Vám rádi pomůžeme.

(konkrétní datum si obdarovaný domluví s recepcí hotelu).

Budete-li váhat při volbě konkrétního pobytového balíčku, můžete vybrat možnost darování konkrétní peněžní částky a obdarovaný si vybere pobytový balíček sám dle svého gusta. 

 AKCE PLATÍ OD 27.4.-30.6.2020

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na : +420 354 620 618.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.
Ok